Дія.QR для вашого бізнесу: легкість та зручність без технічної інтеграції!

Дата: 18.06.2024 14:59

Малий та середній бізнес тепер має нову можливість спростити взаємодію з клієнтами завдяки Дія.QR!

Цей індивідуальний QR-код дозволяє отримувати цифрові копії документів безпосередньо на вашу електронну пошту, що робить процес обслуговування швидшим та зручнішим.

Як це працює?

1. Створення QR-коду: Увійдіть у свій кабінет на порталі Дія та створіть власний QR-код

2. Розміщення QR-коду: Роздрукуйте код та розмістіть його у своїй офлайн-точці взаємодії з клієнтами.

3. Сканування клієнтами: Клієнти сканують QR-код своїм смартфоном та надсилають вам цифрові копії документів через застосунок Дія.

4. Отримання документів: Ви отримуєте необхідні документи безпосередньо на вашу електронну пошту.

Переваги Дія.QR для бізнесу:

- Швидкість та зручність: Мінімізація паперової роботи та спрощення процесу збору документів.

- Безпека: Цифрові документи захищені від втрати та пошкодження.

- Без технічної інтеграції: Немає потреби у складних налаштуваннях та витратах на ІТ-підтримку.

Не втрачайте шанс зробити свій бізнес ще зручнішим для клієнтів! Скористайтесь Дія.QR вже сьогодні і побачте, як ваші процеси стають ефективнішими.

Дізнайтеся більше та створіть свій QR-код за посиланням https://diia.gov.ua/services/diyaqr