Поширення інформацій про можливості сервісу Дія.QR серед роботодавців

Дата: 11.07.2024 15:44

Міністерством цифрової трансформації України запроваджено послугу Дія.QR. З метою ефективного та своєчасного впровадження державної політики в сферах цифровізації, цифрової економіки, розвитку національних електронних трансформаційних ресурсів та загальної цифрової трансформації суспільства і бізнесу інформування та популяризації сервісу Дія.QR серед роботодавців регіону Одеська обласна державна (військова) адміністрація звернулась до Одеського обласного центру зайнятості (далі ООЦЗ). Метою є залучення 312 юридичних осіб (ТОВ та ФОП) до системи Дія.QR в Одеській області.

Дія.QR – це інноваційний сервіс, який дозволяє підприємствам створювати унікальні QR-коди для швидкого та зручного доступу до різноманітних послуг та інформації. Цей інструмент сприяє спрощенню комунікації між бізнесом та клієнтами, забезпечуючи можливість швидкого зчитування інформації та взаємодії з нею за допомогою мобільних пристроїв.

Переваги підключення до Дія.QR:

- зручність для клієнтів (спрощений доступ до інформації та послуг підприємства через QR-коди);

- ефективність (оптимізація процесів обслуговування клієнтів та скорочення часу на обробку запитів);

- модернізація (впровадження сучасних цифрових технологій у бізнес-діяльність);

- підвищення конкурентоспроможності (використання сучасних цифрових технологій дозволяє підприємствам залишатися на крок попереду конкурентів);

- підтримка державних ініціатив (впровадження цифрових рішень у бізнесі сприяє досягненню національних цілей у сфері цифровізації та економічного розвитку);

- зручність та простота використання (впровадження QR-кодів не вимагає значних ресурсів та часу, що робить цей інструмент доступним для підприємств будь-якого розміру).

Контактна особа для отримання детальнішої інформації та надання консультативної підтримки підприємцям щодо підключення до Дія.QR – Дарія Ткачук, тел. +38(050)5993365, dtkachuk@od.gov.ua