Якісне водопостачання для населення – це одне з пріоритетних завдань для керівництва обласної державної адміністрації

Дата: 25.07.2024 16:44

Фото без опису. Відповідне питання було ключовим під час робочої наради в ОВА з підприємствами централізованого водопостачання населенню та водовідведення в Одеському районі.

«Питання якості води в спекотну погоду наразі для нас дуже важливі. Особливу увагу треба звернути на стан водопровідних мереж, щоб забезпечити якісне та стале водопостачання населенню, а також автоматичне включення генераторів на насосних підстанціях у випадку знеструмлення» - наголосив заступник голови ОДА Антон Шалигайло.

За підсумками наради з метою вирішення проблемних питань надано окремі доручення керівництву Одеської РВА, органів місцевого самоврядування та виконавцям послуг щодо активізації та удосконалення роботи за відповідним напрямком.