Діалог влади з бізнесом. Продовжуємо активну комунікацію з бізнесом регіону

Дата: 22.10.2024 11:11

В Одеській ОВА відбудеться друга онлайн-зустріч місцевої влади із підприємцями у межах роботи комунікаційної платформи «Діалог влади з бізнесом».

Зустріч буде присвячена питанням реалізації державних програм підтримки бізнесу.

Участь у діалозі візьмуть керівництво обласної військової адміністрації, представники Міністерства економіки України, банківських установ області, Одеського обласного центру зайнятості, АТ «Фонд декарбонізації України».

Онлайн зустріч запланована у четвер, 24 жовтня 2024 року, об 12:00.

Запрошуємо бізнес області до відкритого діалогу та жвавого обговорення питань.

Реєструйтеся та залишайте свої запитання за посиланням:

__________________________

Нагадаємо, комунікаційна платформа «Діалог влади з бізнесом», створена за дорученням Президента України для оперативного вирішення поточних проблемних питань підприємців у кожній області та територіальній громаді на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Перша онлайн-зустріч зібрала майже 200 підприємців Одеської області та була присвячена темі бронювання працівників. Питання розглядали комплексно й спільно із представниками обласного ТЦК та СП, Мінцифри.