Підтримка українського бізнесу - ключ до розвитку та підтримки економіки країни

Саме цьому був присвячений сьогоднішній форум «Зроблено в Україні», за участі Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, членів уряду, голів ОВА, підприємців та іноземних експертів.

20:53 26.02.2024

Під час форуму «Зроблено в Україні» оголосив про старт нашої нової економічної платформи, а отже, нової економічної політики. Ми вже зробили значні речі для модернізації та спрощення роботи державних інституцій, щоб інституції сприяли ефективності нашої економіки. Зараз маємо додати ще інструментів.

15:50 26.02.2024

В Одесі відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України та Кримськотатарського прапору

З нагоди відзначення Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України та Кримськотатарського прапору, як знак солідарності із кримськотатарським народом та жителями Криму, які стали заручниками російської окупації.

13:49 26.02.2024