БОРОТЬБА З «СІРИМИ» ЗАРПЛАТАМИ: ДО РОБОТОДАВЦІВ МОЖУТЬ ПРИЙТИ БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

В Україні проводиться перевірка всіх роботодавців на предмет належного оформлення працівників. Перевірка здійснюється в рамках боротьби з «сірими» зарплатами. Про це повідомили в прес-службі ДПС.

14:59 20.07.2021

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми – здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування чи отримання людей шляхом погрози силою або її застосування чи інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою чи вразливістю стану або шляхом підкупу у вигляді платежів чи вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу. Таке визначення торгівлі людьми дає «Протокол з попередження торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми», який доповнює Конвенцію ООН про боротьбу з транснаціональною організованою злочинністю.

14:56 20.07.2021

ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ

На сучасному етапі становлення суспільства гендерна рівність набуває все більшого значення, адже одним із критеріїв сучасного суспільного розвитку виступає соціальна справедливість, до якої входить дотримання усіх прав людини та подолання форм дискримінації, у тому числі гендерної.

14:54 20.07.2021

Просимо звернути увагу

Шановні суб’єкти господарювання та роботодавці! Зверніть увагу на питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

10:08 17.06.2021

Інформація про потребу в сезонній робочій силі у роботодавців Одеської області для учнівської та студентської молоді, яка бажає працювати під час літніх канікул станом на  21 травня 2021 року

16:48 07.06.2021