Відбулася чергова апаратна нарада

На черговій щотижневій апаратній нараді найбільш обговорюванішими стали питання благоустрою сіл та селища Іванівської об’єднаної громади. Голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач доручив виконуючим обов’язки старост сільських рад досконально вивчити ситуацію та виявити нагальні проблемні питання з впорядкування територій на кладовищах та сміттєзвалищах. Також голова ОТГ анонсував присутнім заплановані засідання виконкому (23 січня 2020 року) та позачергової сесії (24 січня 2020 року), а секретар селищної ради Білоус Л.Л. ознайомила присутніх з переліком питань, які планується винести на засіданнях.

17:21 20.01.2020

Наша мета – зробити наші села та селища кращими

Поки зима не бажає вступати в свої права та дарує нам теплу погоду, новообраний голова Іванівської селищної ради Віктор Лобач спільно з однодумцями активно приступив до робіт з благоустрою території громади. Минулого тижня роботи розпочалися на центральному сміттєзвалищі селища Іванівка, а сьогодні, як і було заявлено головою раніше, - на цвинтарі біля хлібного заводу.

17:27 15.01.2020

Відбулося перше засідання новообраної ради

28 грудня 2019 року відбулося засідання першої сесії VII скликання Іванівської селищної ради, де голова селищної виборчої комісії Виноградова Т. В. офіційно представила та вручила посвідчення новообраному селищному голові Лобачу В.І. та депутатам селищної ради.

17:18 29.12.2019